Kvalitních ojetých vozů Opel je na našem trhu mnoho. Stačí je jen najít!

Vozy Opel jsou uznávané zejména pro svou vysokou konstrukční kvalitu a minimální poruchovost. Proto je Opel velmi vyhledávanou značkou nejen v oblasti nových aut, ale také u aut ojetých. Vozů této značky ve vynikajícím technickém stavu je opravdu velké množství. Je jen zapotřebí dát si pozor na to, kde a jak ojetý vůz budete kupovat. Různé způsoby nákupu mají svá úskalí.

Jaké jsou možnosti?

Za nejbezpečnější způsob nákupu ojetých vozů Opel (samozřejmě i jiných značek) je považován nákup automobilu od rodiny nebo dobrých známých. U těchto automobilů víte, jak s nimi byl jejich předchozí majitel spokojen, jak o vozy bylo pečováno a jaké jsou případné vady. Dále mohou být ojeté vozy nabízeny na inzertních portálech, kterých je na trhu stále více. Tento způsob je ale považován za nejnebezpečnější a kupující má jen minimální jistoty. Více o nákupu vozů přes inzerát čtěte v tomto článku. Nejčastější volbou při nákupu ojetého auta je tak nákup v autobazaru.

corsaclub.cz_auto-vyhybka_cz_01

Je potřeba najít ten správný autobazar

Při nákupu ojetého vozu z autobazaru byste si ale také měli dávat pozor a to především na samotného prodejce. Na našem trhu je sice velké množství autobazarů, ale jako ve všech oblastech našeho trhu, i zde se pohybují spolehlivé a méně spolehlivé firmy. Vybírat autobazar jen na základě velikosti není správné řešení. I menší autobazar v Praze totiž může nabízet větší záruky a výhodnější podmínky, než gigant v oboru.

corsaclub.cz_auto-vyhybka_cz_02

Příkladem může být Auto Výhybka

Modelovým příkladem toho, že i autobazar s jedinou pobočkou může být dostatečně kvalitní a spolehlivý, je autobazar Auto Výhybka. Tento autobazar nabízí prodej ojetých vozů, které jsou důkladně prověřené po technické i právní stránce a nic nebrání tomu, aby je nový majitel mohl ještě dlouhé roky využívat. Na vybrané vozy nabízí záruku až 24 měsíců, což je v této oblasti nadstandardní. Dále nabízí možnost různých variant financování vozu, sjednání pojištění a další služby. Kromě prodeje aut autobazar nabízí také službu pronájmu automobilů. V nabídce nechybí ani velké množství vozů Opel.

Související:

Plná Peněženka vám pomůže ušetřit. Zkuste tento cashback také