O klubu

Opel Corsa klub byl založen 6.12. 2006, pro všechny příznivce vozů značky OPEL CORSA a TIGRA všech generací, a to nejen upravených, ale i sériových s prvotním cílem vyměňovat si zkušenosti, rady a občas si vyjet společně na srazík. V současné době, při počtu více jak 1200 registrovaných členů na foru, fungují klubové weby hlavně po stránce informační. Respektive, rádi bychom abyste u nás našli to, s čím vám jinde neporadí, od toho přeci kluby automobilových značek jsou, ne?

Prvotním krokem pro Vás, je registrace na našem foru, to můžete provést ZDE

Tato registrace je naprosto ZDARMA a přináší Vám následující výhody:

– možnost číst, témata, která nejsou veřejně přístupná,
– reagovat na témata, či zakládat nová témata,
– monost založit si vlastní vizitku svého vozu v sekci ČLENOVÉ
– slevy na seriové i tuningové díly u partnerských obchodů – až 20%.

Než ovšem začnete přispívat, přečtěte si prosím důkladně pravidla chování na foru Corsa klubu.

Další možností, je stát se plnohodnotným ČLENEM CORSA KLUBU.

Jelikož je ovšem klub neziskovým sdružením jeho členů a samontý chod klubu něco stojí, všichni „plnohodnotní členové“ přispívají do klubové kasy. Částka je dobrovolná, dle uvážení. Tito členové mají následující výhody oproti ostatním členům:

– jinou barvu nicku na foru,
– otevření skryté sekce, která je pro ostatní neviditelná,
– zlevněné vstupné na srazy pořádané klubem,
– možnost využívání věcí nakoupených z klubových financí,
– v případě, že v klubové kase každý rok zbudou finance, samolepky s logem klubu zdarma.