Plná Peněženka vám pomůže ušetřit. Zkuste tento cashback také

Plná peněženka je portál, který je založen na principu tzv. cashbacku. Co to přesně znamená a jaké výhody má pro uživatele?

Co je cashback

Cashback umožňuje nakupujícím poté, co v obchodě učiní nákup, získat část peněz zpět. Postaven je na partnerství cashbackového portálu a konkrétního obchodníka. Portál dotyčný obchod propaguje a ten za to vyplácí podíl z prodeje (provizi). Tomuto způsobu propagace se říká affiliate marketing.

Pokud tak zákazník přijde na web právě z partnerského webu a nakoupí, cashbackový portál se se zákazníkem v podstatě rozdělí o svou provizi. Možnost cashbacku se tak pochopitelně vztahuje pouze na vybrané weby, se kterými má daný cashbackový web takovouto spolupráci navázanou.

O portále Plná peněženka

Mezi největší a nejznámější cashbackové portály v tuzemsku patří právě web Plná Peněženka. Roli při výběru konkrétního portálu by měl z pohledu uživatele hrát zejména počet partnerských e-shopů a výše slevy.

Plná peněženka nabízí téměř 500 e-shopů. Za každý nákup pak dá svým klientům slevu. V budoucnu by se navíc cashback měl vztahovat nejen na obchody internetové, ale také na ty kamenné.

PlnáPeněženka.cz

Jak funguje cashback prakticky

Vždy se od vás vyžaduje registrace na webu. Jakmile absolvujete tento první krok, musíte se svým účtem přihlásit.

Důležité je vybrat si konkrétní obchod přímo na webu a přejít na něj z příslušného odkazu. Jen tak má obchod šanci zkontrolovat, že klient přišel nakoupit právě z partnerského webu. Pozor, ne všechny vámi požadované obchody zde jsou. Pak můžete běžným způsobem dokončit svůj nákup. Využít můžete při nákupu současně také systém akcí a slevových kupónů.

Odměnu však musí schválit právě partnerský e-shop. Proto se potřebná lhůta u Plné peněženky pohybuje mezi 40 až 60 dny. Odměna se počítá z ceny zakoupeného zboží bez DPH, ceny dopravy a dalších možných poplatků. Výhodou je, že cashback si můžete nechat vyplatit v libovolné sumě už od 1 Kč, žádná minimální částka neexistuje.

>> REGISTRUJTE SE ZDE <<