Využijte kalkulačku povinného ručení

Povinné ručení je jednou z pojistek, kterou jako motoristé musíme na naše auto uzavřít, jinak se vystavujeme celé řadě postihů. Samozřejmě každý z nás chce mít uzavření takové pojistky co možná nejjednodušší.

A právě to je první z několika důvodů, proč využít kalkulačku povinného ručení a danou pojistku tak uzavřít online. Nemusíte totiž nikam chodit, stejně jako nemusíte nikde čekat fronty. Vše vyřídíte a samotnou pojistku uzavřete jednoduše z pohodlí vašeho domova, a to rychle a skutečně kdykoliv. A jaké jsou další důvody, proč tuto možnost využít? Pojďme se na ně podívat.

Získejte ty nejlepší ceny

Pokud je něco, co daná kalkulačka skutečně umí, potom je to porovnání cen. A to nejenom u jedné jediné pojišťovny, ale u všech pojišťoven, které danou pojistku nabízejí. Pro vás to znamená vybrat si z jednotlivých nabídek to nejlevnější povinné ručení. Díky němu tak můžete ušetřit opravdu nemalou částku, jelikož výjimkou není i několik tisíc korun měsíčně. A to vše jenom proto, že si vyberete tu správnou pojistku. Navíc vše vidíte přehledně před sebou a tak máte dostatek času na přemýšlení o tom, pro jakou sáhnout.

Porovnejte si i parametry pojistky

Cena sice rozhoduje, ale zcela určitě nemusí být tím jediným, podle čeho tu správnou pojistku vybrat. Stejně tak se můžete v rámci kalkulačky zaměřit i na parametry pojistky. A co můžete sledovat? Třeba konkrétní výše pojistných limitů, stejně jako třeba různá připojištění, která dostanete jako bonus. Mezi nejčastější mohou patřit praktické asistenční služby, či třeba pojištění vašeho čelního skla. I to se může hodit, zvláště pokud jezdíte poměrně často.

Ceny jsou přesné a konečné

Díky online kalkulačce dáte i sbohem různým ceníkům, ve kterých se jenom těžko někdo vyzná. A pokud přece, cena může být ve výsledku zcela jiná. Oproti tomu jde povinné ručení kalkulačka takovou cestou, že ceny jsou skutečně přesné. Tedy že jsou vypočítané s ohledem na vaše bydliště či vaše bonusy, ale také s ohledem na typ vašeho vozu a jeho objem motoru. Cenu, kterou vidíte, tedy můžete mít a není třeba se bát jakéhokoliv navyšování. Ostatně o tom se sami přesvědčíte ve chvíli, kdy budete chtít pojistku také ihned sjednat.

Zvládne to každý

A posledním pozitivem na závěr, které souvisí právě s využitím online kalkulačky povinného ručení, je to, že spočítat si svou cenu zvládne opravdu každý. Stačí pár údajů a za pár vteřin ihned na displeji svého notebooku nebo počítače vidíte, jak je to s cenou u vybraných pojistek. A to může být ten hlavní impuls pro to, rozhodnout se pro jinou pojišťovnu, než máte nyní. Nebo o ní alespoň uvažovat ve chvíli, kdy budete kupovat nový nebo ojetý vůz jakéhokoliv typu nebo značky. Pojistit lze dnes totiž opravdu každý.

Související:

Plná Peněženka vám pomůže ušetřit. Zkuste tento cashback také