Výročí CORSA CLUBU

Tak se nám sešel den se dnem, týdny plynuly, měsíce ubíhaly a najednou tu máme opět 6.12. a to znamená, že náš klubík má za sebou už rok fungování. A jaké to fungování bylo??

Abych se přiznal, tak nad mé očekávání. Klubík jsme zakládali, i přesto, že spousta lidí říkalo, že to nemá cenu, přeci jen „OPEL KLUBŮ“ je u nás dostatek… to sice ano, ale Corsa Klub, kde by bylo živo a kde bychom se mohli podělit o své zážitky, rady a zkušenosti s tímto malým (ale šikovným) autíčkem… to tu nebylo..

V prvních dnech se začali do klubu přidávat lidičky a jak čas pokračoval, klubík nám začal narůstat. Za rok jsme měli dva „celorepublikové“ srazy:

1. byl při Mimoňských válkách

2. byl „kombinovaný“ – Praha CČM/Chrášťany/Radotín

Na tomto srazíku se nás sešlo celkem dost, pokecali jsme, zasprintili, zajezdili na motokárách, nacpali břicha a dokonce jsme i jeli spanilou jízdu.

A teď trochu statistik, doposavad se k nám přihlásilo přes 370 uživatelů, z čehož cca polovina má více než 10 příspěvků na foru, cca 75 uživateů má profil auta v sekci Členové, na foru máme členy i ze Slovenska, Holandska, Polska, Anglie aj.

Co k tomu dodat?? Jen snad, aby ten příští rok byl pro forum ještě lepší než tento a za sebe bych velmi rád poděkoval všem dobrým duším, které jsem měl díky klubíku možnost poznat.

Bloud