Autorádia s DVD – oblíbené filmy ve vašem voze

Autorádia s DVD se v dnešní době již neberou jako nějaká „vymoženost“, ale jako zanikající součást automobilů. Ptáte se proč zanikající? Protože to již v dnešní době není žádná převratná novinka a proto pomalu přichází na řadu jiný způsob přehrávání hudby a to USB-Flash.

Ale proč se to pomalu mění? Protože technologie jde kupředu a musí jít kupředu i vývoj autorádii. Jak to tak ale vypadá, tak než oficiálně USB-Flash nahradí DVD přehrávač, bude trvat vskutku ještě dlouhých pár let, protože v dnešní době je spíše praktičtější vložit DVD do přehrávače a už jen poslouchat. Někteří ale neví, jak autorádia s DVD použít, úplně jednoduše, na autorádiu máte širokou dírku pro zasunutí DVD, nebo po stisknutí tlačítka je tam vysouvací šuplíček. Ovšem je zde i možnost, si v autě přehrávat i filmy na obrazovku, kterou má auto ve výbavě. Jednoduše si pustíte film, třeba když dlouho čekáte na parkovišti na manželku, než se vrátí z nákupu nebo když se chcete „uzavřít“ do svého vlastního světa, čili do svého auta a jen tak poslouchat oblíbené písničky či sledovat váš oblíbený film. Koho by to nelákalo? Takto se dá lépe sklidnit vaše mysl, jste tam úplně sami a máte čas přemýšlet. Samozřejmě že i poslouchání rádiových stanic vám zrelaxuje mysl, ale ruku na srdce, jednou se tam zahraje vaše oblíbená písnička, ale z větší části jsou tam ty, které vy zrovna nemusíte moc poslouchat.

Proč zůstat u autorádií s DVD?

Autorádia s DVD jsou zde již několik let a lidi si za tu dobu na to zvykli natolik, takže si ani nedovedou představit, jaké by to bylo bez autorádia s DVD. My si ovšem řekneme že jednoduše, ale pro ostatní lidi, kteří jsou již starší to zas tak jednoduché není. Starší lidi si zvykli na DVD a při představě přejít z DVD třeba na USB-Flash bude trvat několik, klidně i desítek let, než se s tím starší část lidí vyrovná a zvykne si na novou metodu poslouchání písníček či přehrávání filmů přes USB-Flash. Přeci jenom, větší část z nich neumí zacházet s PC, natož přetahovat si písničky/filmy z PC do USB-Flash, proto jsou spíše praktičtější autorádia s DVD kde si pouze stačí koupit DVD, vložit do přehrávače a jen poslouchat.

Mají autorádia s DVD budoucnost?

Podle mého, tak autorádia s DVD mají budoucnost a ještě tu mezi námi zůstanou ještě nějakých pár let. Je pravda, že technologie jdou v dnešní době nezastavitelným tempem kupředu ale automobilový výrobci budou i nadále montovat do svých modelů DVD přehrávač, protože mají jistotu, že to ti lidi využijí, do té doby, než se DVD stanou stálou minulosti. Ale to se v brzké době ještě určitě nestane. Přeci jenom, většina domáctností mají ve svém bytě, či domu nějakou tu menší škálu DVD skladeb ať už kapely, různých zpěváků nebo filmů a využijí to daleko víc, než výše zmiňovaný „modernější“ USB-Flash. Více se dozvíte na TonyStore.cz

Související:

Plná Peněženka vám pomůže ušetřit. Zkuste tento cashback také