Dokonalý triumf Corsy: Automobil roku 2007 České republiky!

V dokonalý triumf Corsy se proměnilo včerejší finále ankety „Automobil roku 2007 v České republice“, které v přímém přenosu uváděla televize Prima: Na základě hodnocení osmadvaceti předních motoristických novinářů se králem českých silnic pro rok 2007 stal nový Opel Corsa!


„Titul „Auto roku České republiky“ je nejenom odrazem nesporných kvalit nové Corsy, ale i nádherným oceněním práce celého týmu tuzemského zastoupení Opelu a dealerů značky,“ říká Wojciech Masalski, ředitel českého zastoupení koncernu General Motors.

opel corsa 2007

O tom, že nová Corsa míří vysoko, svědčilo už to, že se přes hendikep pozdního vstupu na tuzemský trh probojovala v závěru loňského roku do druhého kola soutěže, do kterého ze 36 nominovaných čtyřkolových novinek postoupilo jen 5 nejlepších.

A v souboji finálové pětice potom za sebou nechala tak silné soupeře, jakými bezesporu jsou Suzuki SX4, Toyota Yaris, Fiat Grande Punto a především domácí Škoda Roomster! Vždyť porazit v anketě „Automobil roku ČR“ domácí Škodu v roce, kdy uváděla na trh nový model, se dosud nikdy žádnému automobilu nepodařilo!